خانه ترجمه متن تخصصی آنلاین به همه زبان ها

ترجمه متن تخصصی آنلاین به همه زبان ها

منتشر شده در ۹۶/۰۹/۲۹

ترجمه متن تخصصی آنلاین جزء خدمات ویژه پارس تایپیست می باشد. کافیست ثبت نام کرده و سفارش خود را رایگان ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام شود.

ترجمه متن تخصصی آنلاین

برای ثبت نام کلیک کنید

 

اهمیت ترجمه متن تخصصی رشته های مختلف

ترجمه تخصصی متن از جهات گوناگونی نیازمند توجه می باشد. با توجه به زیاد بودن دایره واژگان و لعات تخصصی یک زبان، مترجمین معمولا بر تمامی آنها تسلط نداشته و بیشتر لغات عمومی و رشته تخصصی خودشان را می شناسند. لذا برای انجام یک ترجمه تخصصی بدون نقض نیاز به یک مترجم تخصصی در آن رشته می باشد. گاهی بعضی لغات تخصصی اصولا توسط یک مترجم غیرمتخصص قابل فهم نبوده و نیازمند دانش و تحصیل در آن رشته می باشد.

ترجمه متن تخصصی خود را به مترجم همان رشته بسپارید …

ترجمه متن تخصصی

انجام ترجمه متون تخصصی توسط پارس تایپیست

موسسه پارس تایپیست با به کارگیری مترجمان در رشته های متعدد، ترجمه های تخصصی را به متخصص آن رشته واگذار می نماید. آشنایی کامل به اصطلاحات و واژگان تخصصی رشته سبب بهینه شدن کیفیت سفارش شده و اشتباهات ناشی از عدم آشنایی به یک رشته رخ نخواهد داد. نظارت بر تمام مراحل انجام پروژه و ارزیابی نهایی آن نیز همواره مورد توجه موسسه بوده است. ما توانستیم با استاندارد سازی قیمت ها و به صرفه کردن آن ها برای مشتریان و مترجمان، رضایت هر دو را بدست آورده و سفارشات دریافت شده را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهیم.

کسب رضایت مشتریان، اصلی ترین رکن فعالیت پارس تایپیست می باشد …

آنلاین بودن تمامی مراحل سفارش ترجمه تخصصی در سامانه

سامانه پارس تایپیست به گونه ای طراحی شده است که تمامی مراحل آن به صورت آنلاین بوده و در هیچ یک از مراحل، نیاز به مراجعه حضوری به موسسه و یا بانک نمی باشد. شما پس از ورود به پنل، فایل پروژه خود را برای ما ارسال می نمایید و جزئیات مربوط به آن را در صفحه ثبت سفارش درج می نمایید. پس از بررسی سفارش توسط اپراتور فاکتور شما صادر شده و به صورت کاملا آنلاین و با داشتن تنها یکی از کارت های عضو شبکه شتاب و از طریق درگاه امن زرین پال و درگاه اینترنتی بانک پرداخت می نمایید. پس از پایان سفارش نیز می توانید فایل ترجمه شده را به صورت آنلاین دریافت کنید.

در خانه بنشینید و یک سفارش رضایت بخش را تجربه کنید …

لینک: پرسش های متداول

نحوه ثبت سفارش ترجمه متن تخصصی آنلاین

نکته: در حال حاضر سفارشات تنها در تلگرام دریافت می شود.

ترجمه متن تخصصی آنلاین

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

مطالب پربازدید :نماد اطمینان


آدرس دفتر مرکزی


خیابان طالب آملی، کوی هنرستان، شهرک آزادگان فاز2، کوی حافظ دو، پلاک 100

تلفن: 44228054-011

تلفن همراه : 09304887318

ارتباط از طریق تلگرام : کلیک کنید

ایمیل : info@parstypist.com

موسسه ترجمه و تایپ پارس تایپیست