خانه ترجمه مقاله isi | ترجمه مقالات تخصصی isi

ترجمه مقاله isi | ترجمه مقالات تخصصی isi

منتشر شده در ۹۶/۰۹/۳۰

اگر یک مقاله isi برای ترجمه دارید، کافیست سفارش خود را از طریق تلگرام به ما ارائه دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن توسط اپراتور بررسی و اعلام قیمت شود. ترجمه مقاله isi تخصص ماست …

ترجمه مقاله isi

برای ارتباط با اپراتور از طریق تلگرام کلیک کنید

 

مقاله isi چیست و چرا چاپ آن مهم و با ارزش می باشد؟

موسسه اطلاعات علمی  یا isi یک موسسه علم سنجی و نظارت بر انتشارات علمی از جمله مقالات می باشد. مقاله محصول تحقیقات یک محقق می باشد. برای اعتبارسنجی دقیق علمی و رساندن به تایید جهانی، لازم است مقالات محقق به این مرکز ارسال شده و مورد ارزیابی قرار گیرد.

مزایای داشتن مقاله isi برای اساتید: یکی از مزایای مهم داشتن مقاله isi برای اساتید افزایش رتبه علمی وی است که افزایش حقوق و مزایا را در پی دارد و با داشتن مقاله isi امکان عضو شدن اساتید در بنیاد ملی نخبگان نیز وجود دارد و همچین استادی که مقاله isi داشته باشد به عنوان صاحب نظر و متخصص در رشته خود شناخته می شود.

مزایای داشتن مقاله isi برای دانشجویان: اگر دانشجویی مقاله isi داشته باشد به راحتی می تواند برای دکتری پذیرش بگیرد و همچنین اگر مجلات معتبر چاپ مقاله شما را انجام دهند در اینصورت می توانید بورس تحصیلی از دانشگاه های معتبر بین المللی را کسب کنید و همچنین دانشجویی که مقاله isi داشته باشد می تواند در بنیاد ملی تخبگان عضو شود و به عنوان صاحب نظر و متخصص در رشته خود شناخته می شود. (+)

چرا ترجمه مقاله isi نیاز به توجه ویژه دارد؟

چنانچه گفته شد، مقالات علمی باید به یک زبان معتبر بین المللی که مورد پذیرش موسسه اطلاعات علمی می باشند ترجمه شوند. در واقعیت امر، تمامی محققان از چنین توانایی به طور کامل برخوردار نیستند و حداقل نیاز به ویرایش مقاله توسط یک مترجم متخصص آشنا به رشته مربوطه انکار ناپذیر است.

حساسیت امر ترجمه مقالات isi بسیار بالاست. زیرا نحوه نگارش ترجمه می‌تواند سرنوشت مقاله را رقم بزند. در حقیقت، ترجمه‌ مقاله isi نیازمند بهره گیری از دانش موضوع تخصصی، تجربه نگارش و انتقال مفاهیم به زبان انگلیسی، آشنایی با ساختارهای متداول مقالات علمی و تسلط بر اصطلاحات و مفاهیم تخصصی متن مورد نظر می باشد. لذا نیاز به مترجمان برجسته، متخصص، متعهد و کارآزموده در این زمینه بیش از پیش خودنمایی می کند.

ترجمه مقاله isi

انجام ترجمه مقالات تخصصی isi توسط پارس تایپیست

ما در پارس تایپیست با به کارگیری گروهی از مترجمان باسابقه، اساتید دانشگاه و متخصصان در تمامی رشته ها نهایت تلاش خود را می کنیم تا مقالات و محتواهای علمی پژوهشگران و اساتید گرامی، که حاصل ماه ها تلاش و مرارت بی وقفه آنان می باشند، را با بهترین کیفیت و حفظ و رعایت ساختارهای زبانی مد نظر مجلات ISI ترجمه نماییم. رضایتمندی محققان و پژوهشگران عزیز و بازخوردهای مثبت ارائه شده از جانب داوران اینگونه مجلات معتبر می تواند شاهدی بر این مدعا باشد.

استفاده از مترجمان تخصصی و کارآزموده افتخار ماست …

+ لینک : ارتباط با موسسه    پرسش های متداول

 

چگونه می توانم سفارش ترجمه مقاله isi خود را ثبت کنم؟

نکته: در حال حاضر سفارشات فقط از طریق تلگرام دریافت می شود.

ترجمه مقالات isi

لینک: راهنمای ثبت سفارش ترجمه

مطالب پربازدید :نماد اطمینان


آدرس دفتر مرکزی


خیابان طالب آملی، کوی هنرستان، شهرک آزادگان فاز2، کوی حافظ دو، پلاک 100

تلفن: 44228054-011

تلفن همراه : 09304887318

ارتباط از طریق تلگرام : کلیک کنید

ایمیل : info@parstypist.com

موسسه ترجمه و تایپ پارس تایپیست