خانه ترجمه مقاله

ترجمه مقاله

منتشر شده در ۹۶/۰۹/۱۹

اهمیت ترجمه مقاله و لزوم توجه به آن

مقالات علمی از آنجایی که ثمره پژوهش و تحصیل دانشجو می باشند و باید به زبان جهانی و مورد قبول فرهنگ عامه مردم جهان باشند، از اهمیت بالایی برخوردارند. در واقع زمانی که نتوان مطالب تحقیق و پژوهش را به زبان قابل فهم برای محققان و دانشجویان ارائه داد، آن تحقیق ثمره ای نخواهد داشت. این امر در بحث ترجمه مقاله چشمگیرتر خواهد بود. چون قرار است نتایج تحقیقات برای افرادی بیان شود که نه با ادبیات ما آشنا می باشند و نه فرهنگ ما. بدین ترتیب نیاز به مترجمانی خواهد بود که اولا تخصص کامل در آن زمینه داشته و با اصطلاحات علمی مقاله کاملا آشنا باشند و ثانیا با زبان و ادبیات زبان های مبدا و مقصد به صورت کامل آشنا بوده و بتوانند تمام مفهوم را به صورت روان به مخاطب منتقل نمایند.

 

ترجمه مقاله

خدمات تخصصی ترجمه مقاله در پارس تایپیست

در پارس تایپیست سعی شده است تا تمامی سفارشات به متخصص آن داده شود. مثلا در ترجمه مقاله اگر زمینه آن شیمی باشد، به متخصص شیمی داده شود تا لغات و اصطلاحات تخصصی این رشته به صورت صحیح ترجمه شود. موسسه در انتخاب مترجمان بسیار معتاد عمل کرده و فقط مترجمان متخصص و با تجربه بالا را به کار می گیرد و اصلی ترین دلیل کیفیت ترجمه های انجام شده توسط موسسه، استفاده از همین مترجمین است.

هم اکنون ما می توانیم ترجمه مقاله در اکثر رشته ها را بر عهده بگیریم و با توجه به نیاز مشتری، سفارش مورد خواسته او را انجام داده و به او تحویل دهیم. ارزیابان حرفه ای ترجمه پیش از تحویل سفارش به شما، به صورت دقیق آن را بررسی کرده و در صورت وجود خطا در انجام سفارش، با مترجم برخورد مقتضی انجام خواهد شد. هم چنین با توجه به پیگیری مستمر پروژه توسط اپراتور یا مدیر بخش ترجمه، تمام تلاش بر این خواهد بود که سفارش در زمان مقرر تحویل مشتری گردد.(؟)

ترجمه مقاله

فرآیند ترجمه مقاله در پارس تایپیست

برای ایجاد سفارش ترجمه مقاله در پارس تایپیست لازم است ابتدا ثبت نام نمایید. از طریق منوی بالا و دکمه ثبت نام، وارد فرم ثبت نام شوید. در این صفحه سعی شده است کمترین اطلاعات از شما دریافت شود تا باعث ناراحتی و خستگی شما نشود. نام، تلفن، ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمایید و سپس دکمه ثبت نام را بزنید. اگر قبلا در سامانه ثبت نام کرده اید و دارای پنل اختصاصی خودتان هستید، می توانید از طریق دکمه ورود در منوی بالا، وارد فرم ورود شده و با وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود، وارد پنل شوید.

از طریق منوی پنل گزینه ثبت سفارش جدید و سپس ثبت سفارش ترجمه را انتخاب نمایید.کلیه اطلاعات پیرامون مقاله خود را در این فرم وارد نموده و سپس مقاله موردنظر خود را انتخاب نمایید. اکنون دکمه ثبت سفارش را بزنید. ما سعی می کنیم در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش شما را بررسی کرده و با شمردن تعداد کلمات آن و همچنین محاسبه قیمت کل پروژه، فاکتور شما را صادر نماییم.

پس از پرداخت پیش فاکتور، سفارش شما به مترجم هم رشته با مقاله شما تحویل می شود تا ترجمه شما به صورت تخصصی و به بهترین نحو ممکن انجام گردد. هنگامی که پروژه شما در زمان مقرر به پایان رسید، توسط ارزیاب بررسی شده و در صورت نبود مشکل، در پنل شما بارگذاری شده و می توانید با پرداخت باقی مانده هزینه، آنرا دانلود نمایید.نماد اطمینان


آدرس دفتر مرکزی


خیابان هراز،میدان قائم،پاساژ قائم پلاک 58

تلفن : 44257596 - 011

تلفن همراه : 09304887318

ارتباط از طریق تلگرام : کلیک کنید

ایمیل : info@parstypist.com

موسسه ترجمه و تایپ پارس تایپیست