خانه ترجمه وب سایت | ترجمه متن سایت

ترجمه وب سایت | ترجمه متن سایت

منتشر شده در ۹۶/۰۹/۲۵

اهمیت ترجمه وب سایت به زبان های دیگر

ترجمه وب سایت به زبان های دیگر به دلایل مختلفی می تواند صورت گیرد. زمانی که یک وبسایت با مطالب و موضوعات عمومی داریم یا زمانی که آن مطالب برای افرادی در خارج کشور نیز قابل استفاده باشد، می توانیم وبسایت خودمان را به زبان رسمی آن کشورها نیز ترجمه و اصطلاحا نسخه آن زبان وبسایتمان را ایجاد نماییم. مثلا اگر مطالب سایت ما که به زبان پارسی می باشد برای بعضی از افراد یا همه آن ها در کشوری مانند انگلیس قابل استفاده باشد، می توانیم نسخه انگلیسی سایت مان را ایجاد کرده و منتشر نماییم. در حوزه تجارت الکترونیک، شرکت ها برای معرفی خدمات خود به کشورهای دیگر و بیزینس با مشتریان یا شرکت های آن کشور، لازم است سایت خود را به زبان آن کشور ترجمه نمایند.

از طرفی دیگر نیاز به ترجمه متن سایت زمانی احساس می شود که قرار باشد از مطالب یک وبسایت به زبان خارجی را استفاده نماییم. چنانچه می دانیم بیشتر علوم موجود در کشور وارداتی و حاصل تحقیقات کشورهای غربی می باشد. لذا بسیار نیاز می شود که از مطالب آن سایت ها برای نیاز خود استفاده نماییم. اهمیت ترجمه وب سایت به زبان های دیگر اینجا روشن می شود و لزوما باید این کار به نحو صحیح انجام پذیرد. چه در حوزه استفاده های تجاری که بحث سود و زیان بیزینس مطرح است و چه در حوزه استفاده های علمی یا عمومی.

 

مشکلات استفاده از نرم افزار های آنلاین و آفلاین برای ترجمه متن سایت

امروزه با وجود نرم افزارهای متعدد آفلاین و آنلاین، کاربران بسیاری برای امور ترجمه خود به آنها مراجعه می نمایند. با وجود تمام مزایایی که این نرم افزارها دارند و با احترام به سازندگان آنها، بدیهی است که هیچ وقت نمی توان بر روی خروجی آنها تکیه و اعتماد کرد. با توجه به حساسیت امر ترجمه، پیچیدگی دستورات زبان های مختلف، تعدد معنای واژگان و …، هیچ نرم افزاری نمی تواند یک ترجمه را به صورت کامل و بی نقص ترجمه نماید. این امر مخصوصا در حوزه تجارت الکترونیک و حوزه علمی اهمیت بیشتری پیدا می کند. قطعا مورد اعتمادترین روش برای ترجمه، سپردن به یک مترجم حرفه ای و متخصص می باشد.

ترجمه وب سایت

انجام ترجمه وب سایت توسط پارس تایپیست

موسسه پارس تایپیست یکی از مراکز پیشرو در ارائه خدمات ترجمه وب سایت می باشد. مترجمان به کارگیری شده توسط موسسه تمامی فرآیند ترجمه متن سایت را به صورت کاملا دستی و با تحلیل و روش علمی ترجمه متون انجام می دهند. ما با نظارت کامل بر مراحل انجام سفارش شما و همچنین بازنگری و بررسی نهایی آن، کیفیت کار را تضمین می نماییم.

 

نحوه ثبت سفارش ترجمه وب سایت

1- از طریق تلگرام با اپراتور مرتبط شوید.

2- سفارش خود را ارائه داده و جزئیات آن را شرح دهید.

3- منتظر بمانید تا سفارش شما بررسی شده و قیمت تخصصی اعلام شود.

4- اکنون می توانید پیش پرداخت هزینه کل را انجام داده و سفارش خود را اجرایی کنید

5- سفارش خود را در زمان خواسته شده و با بهترین کیفیت دریافت نمایید.

لینک : راهنمای ثبت سفارش ترجمه   پرسش های متداول

مطالب پربازدید :نماد اطمینان


آدرس دفتر مرکزی


خیابان طالب آملی، کوی هنرستان، شهرک آزادگان فاز2، کوی حافظ دو، پلاک 100

تلفن: 44228054-011

تلفن همراه : 09304887318

ارتباط از طریق تلگرام : کلیک کنید

ایمیل : info@parstypist.com

موسسه ترجمه و تایپ پارس تایپیست