خانه ترجمه کتاب

ترجمه کتاب

منتشر شده در ۹۶/۰۶/۲۴

جایگاه مهم ترجمه کتاب در حوزه های تخصصی

مترجم کتاب باید مانند نویسنده آن ، ذوق ادبی و هنر انتقال مفاهیم داشته باشد و صرف دانستن معنی لغات و بعضی تکنیک های ترجمه نمی تواند یک ترجمه صحیح و موفق ایجاد نماید.

متاسفانه بسیاری از کتاب های موفق جهان به دلیل عدم ترجمه صحیح، مورد استقبال دیگران قرار نگرفتند و بدین ترتیب تمام زحمات نویسنده کتاب برای انتقال مفاهیم مدنظر خود از دست رفته است و در واقع می شود گفت، یک کتاب خوب، توسط یک مترجم غیرحرفه ای قربانی خواهد شد.
طبیعتا در این نوع سفارشات به دلیل حساسیت های خاص خود و حجم بالای محتوا، نگرانی های زیادی از جانب مشتری وجود داشته و انتخاب مترجم را سخت نموده است. مترجمی که از یک طرف دارای تجربه کافی در این حوزه باشد و از طرفی در دسترس بوده، قیمت مناسب بگیرد و پاسخگوی موارد پس از پایان کار باشد.
ما در پارس تایپیست سعی نموده ایم این امور مشکل را برای مشتری عزیز سهل نموده و دسترسی او به بهترین مترجم را امکان پذیر کنیم و سفارشی رضایت بخش و بدون نگرانی را برای او رقم بزنیم.

ترجمه کتاب

خدمات پارس تایپیست در حوزه ترجمه کتاب

ترجمه کتاب از ابتدا مورد توجه پارس تایپیست بوده و جنبه های مختلفی مانند انتخاب مترجمان متخصص و حرفه ای، هزینه مناسب سفارشات با توجه به عمده بودن آن و اعمال تخفیف های عالی، نظارت، کنترل و پشتیبانی سفارش تا حصول رضایت کامل مشتری و … در نظر گرفته شده و به آن اهمیت داده می شود.
استخدام مترجم کتاب در پارس تایپیست دارای فرآیند های بسیاری مانند گزینش و امتحان ورودی، دارا بودن مدرک معتبر دانشگاهی و زمینه تخصصی، دارا بودن نمونه کارهای قوی ترجمه کتاب و … می باشد و تمام نگرانی های مشتریان مربوط به مترجم را رفع خواهد نمود. کل ترجمه کتاب توسط یک مترجم حرفه ای انجام خواهد شد و طبیعتا پیوستگی و یکدستی ترجمه کتاب تضمین می شود.
میزان کلماتی که به عنوان سفارش ترجمه کتاب در نظر گرفته می شود، بالای 25 هزار کلمه بوده و جزو سفارشات عمده خدمات ترجمه پارس تایپیست در نظر گرفته می شود و از این نظر بیش از بیست درصد تخفیف فوق العاده نسبت به ترجمه های معمولی اعمال خواهد شد.
مهم ترین بخش کار ما نظارت بر پروژه شما و پشتیبانی کامل آن خواهد شد. ما تا وقتی که رضایت کامل شما حاصل شود در کنارتان خواهیم ماند و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا سفارشی بدون عیب را تجربه نمائید.

مهم ترین ویژگی های ترجمه کتاب توسط پار تایپیست

1- ترجمه روان و یکپارچه و به دور از پراکندگی
2- ارائه به صورت فایل های ورد و پی دی اف و صفحه بندی آنا
3- ترجمه دقیق بخش های جزئی مانند متن درون اشکال یا زیر آنها
4- ویرایش چندباره متن برای رفع نقائص احتمالی
5- تحویل بخش های از پروژه مانند یک بخش یا فصل برای اطمینان از صحت کار
6- اعطای تمامی حقوق کپی به مشتری و عدم ذکر نام مترجم یا موسسه پارس تایپیست در پروژه
7- پشتیبانی کامل و پاسخگویی مناسب پس از اتمام کار و هدایت مشتری تا دریافت پروژه بدون نقص
8- اعمال تخفیف های عالی با توجه به حجم کلمات و صفحات و توانایی مالی اساتید دانشجویان و …
9- استفاده از مترجمین حرفه ای و متخصص و باتجربه و کارآزموده

ترجمه کتاب

نحوه ایجاد سفارش ترجمه کتاب

برای ایجاد هر نوع سفارش در پارس تایپیست لازم است ابتدا به پنل کاربری خود وارد شود. از منوی بالای سایت و قسمت چپ آن می توانید دکمه ورود به سایت را ملاحظه نمائید. اگر ثبت نام ننموده اید از دکمه ثبت نام در همان مکان استفاده نمائید.
پس از ورود به پنل خود، از قسمت ثبت سفارش جدید، گزینه ی ثبت سفارش ترجمه را انتخاب نموده و کلیه اطلاعات مربوط به پروژه خود را وارد نمائید. سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و اعلام قیمت خواهد شد.







نماد اطمینان


آدرس دفتر مرکزی


خیابان هراز،میدان قائم،پاساژ قائم پلاک 58

تلفن : 44257596 - 011

تلفن همراه : 09304887318

ارتباط از طریق تلگرام : کلیک کنید

ایمیل : info@parstypist.com

موسسه ترجمه و تایپ پارس تایپیست