خانه تعرفه پاورپوینت | هزینه ساخت پاورپوینت

تعرفه پاورپوینت | هزینه ساخت پاورپوینت

منتشر شده در ۹۶/۰۹/۲۳

موسسه پارس تایپیست با به کار گیری متخصصان نرم افزار پاور پوینت، کلیه سفارشات طراحی و آماده سازی پاورپوینت شما را با بهترین کیفیت ممکن انجام خواهد داد. با پرداخت کمترین تعرفه پاورپوینت ، به محصولی بی نظیر دست پیدا کنید …

برای ارتباط از طریق تلگرام کلیک کنید (نیاز به فیلترشکن)

تعرفه پاورپوینت

پاورپوینت چیست؟

پاور پوینت به نرم افزاری گفته می شود که می توان به وسیله آن، متن، تصویر، صدا، فیلم و … را با هم و با افکت های مختلف بر روی تصویر به نمایش درآورد. عمده ترین استفاده از این نرم افزار، برای ارائه مطلب در کنفرانس ها یا کلاس های درس می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توان انواع مختلفی از مطالب را همراه با افکت های جذاب با هم ترکیب کرد و به بینندگان و شرکت کنندگان در جلسه ارائه داد.

البته آموزش در پاورپوینت بخاطر نحوه ارایه آن، نیاز به ادبیاتی متفاوت با دیگر روشهای آموزشی دارد. در پاورپوینت از آنجایی که نمی توان مطالب را بلند و طولانی ارایه داد، باید محتوی آموزشی تا حد ممکن خلاصه و موجز باشد. در حین جلسه، ارائه دهنده به جزئیات آن محتوای خلاصه پرداخته و توضیحات کامل را پیرامون آن می دهد.

بهترین نرم افزار ساخته شده برای تولید پاورپوینت، بدون شک نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت می باشد. بیش از بیست سال پیش شرکت مطرح مایکروسافت، نرم افزاری را ارائه داد که هم اکنون 95 درصد سهم کل نرم افزارهای ارائه جهان را دارا می باشد. این نرم‌افزار روی بیش از یک میلیارد کامپیوتر، نصب شده و در هر ثانیه، سیصد و پنجاه ارائه‌ی مختلف در سراسر جهان توسط پاورپونیت انجام می‌شود! (منبع)

وقت آن است مایکروسافت پاورپوینت را بر روی سیستم خود نصب کنید …

هزینه ساخت پاورپوینت

جایگاه پاور پوینت در ارائه مطلب و اهمیت آن

چنانچه بیان شد در میان نرم افزار های مخصوص ارائه مطلب و محتوا در جهان، مایکروسافت پاورپوینت دارای جایگاه ویژه ای می باشد. امروزه استفاده از پاورپوینت و ویدیو پراژکتور در ارائه محتوای کلاس های آموزشی، آموزشگاه ها، دانشگاه ها، مدارس، کنفرانس ها و … تبدیل به یک قانون و اصل شده است. در واقع برای استاد یا سخنرانی که قرار است مطلبی را بیان کند، نداشتن پاورپوینت و اسلایدهای آموزشی یک نقطه ضعف محسوب می گردد.

برخی از مزایای ارائه اسلاید های پاورپوینت در جلسه:

  • تبدیل فضای خسته کننده جلسه به فضای شاد و جذاب
  • پویا کردن آموزش و فهم بیشتر حضار

موسسه پارس تایپیست با انجام پروژه های متعدد پاور پوینت سعی در ارتقای نحوه آموزش و ارائه مطالب داشته و قدم های خوبی برای توسعه خدمات طراحی و ساخت پاورپونت برداشته است.

ما برایتان اسلایدهای خلاقانه ای میسازیم تا حضار جلسه را میخکوب کنید … !

تعرفه پاورپوینت

تعرفه پاورپوینت و نحوه محاسبه هزینه ساخت پاورپوینت

ساختن پاور پوینت با کیفیت نیازمند تمرین و ممارست با این نرم افزار و یادگیری ابزارها و تکنیک های آن است. معمولا در جلسات مهم و کنفرانس ها نیاز به پاورپوینت و اسلاید های با کیفیت می باشد تا تاثیرگذاری بر روی مخاطبان بیشتر شود. اما پیدا کردن کسی که بتواند آنرا بسازد بسیار دشوار است. از طرف دیگر مرجع معتبری برای اطلاع از تعرفه پاورپوینت و هزینه ساخت پاورپوینت وجود ندارد. لذا ما در پارس تایپیست تصمیم گرفته ایم تا این خدمت را نیز به مجموعه خدمات دپارتمان تایپ اضافه کرده و متخصصان این نرم افزار را به کارگیری نماییم.

استفاده از تعرفه های مناسب ساخت پاورپوینت و تخفیفات ویژه لحاظ شده در کنار کیفیت اسلاید ها،نوع آوری و اختصاصی بودن، سرعت تحویل و پشتیبانی کامل از جمله مزایای خدمات تولید پاورپوینت در موسسه پارس تایپیست می باشد.

با توجه به نوع نیاز مشتری و امکان قرار دادن المان های متنوع در هر اسلاید، امکان تعیین تعرفه هر اسلاید به صورت دقیق وجود ندارد و لزوما سفارش شما باید ابتدا ثبت شده و بعد توسط اپراتور بررسی کارشناسی شده و اعلام قیمت گردد. با این وجود برای اطلاع نسبی از قیمت ها، تعرفه پاورپوینت در جدول زیر آمده است:

جدول تعرفه پاور پوینت – هزینه ساخت پاورپوینت

نوعقیمت
ساده متنیهر اسلاید 400 تومان
گرافیکی درجه 2هر اسلاید 1000 تومان
گرافیکی حرفه ایهر اسلاید 2000 تومان
حرفه ای پایان نامههر اسلاید 2000 تومان

 

با ما یک سفارش رضایت بخش را تجربه کنید …

تعرفه پاورپوینت

نحوه سفارش پاورپوینت در سامانه

با توجه به اینکه سفارشات پاورپوینت زیرمجموعه دپارتمان تایپ موسسه می باشد، لذا در پنل کاربری لازم است گزینه ثبت سفارش تایپ را انتخاب نمایید. مراحل ثبت سفارش پاورپوینت به صورت زیر می باشد:

  • از طریق تلگرام با ما مرتبط شوید. (کلیک کنید)
  • تمامی اطلاعات مربوط به سفارش پاورپوینت خود را ارائه نمایید.
  • سفارش شما اعلام قیمت شده و در صورت تمایل با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

ارتباط از طریق تلگرام

 

مطالب پربازدید :نماد اطمینان


آدرس دفتر مرکزی


خیابان طالب آملی، کوی هنرستان، شهرک آزادگان فاز2، کوی حافظ دو، پلاک 100

تلفن: 44228054-011

تلفن همراه : 09304887318

ارتباط از طریق تلگرام : کلیک کنید

ایمیل : info@parstypist.com

موسسه ترجمه و تایپ پارس تایپیست