خانه درباره موسسه

درباره موسسه

منتشر شده در ۹۶/۰۶/۲۵

ظهور اینترنت و تغییرات بنیادین در عرصه کسب و کار

کسب و کارهای آفلاین دارای محدودیت های بسیاری نظیر محدودیت های زمانی و مکانی می باشند. با ظهور اینترنت و گسترش استفاده کنندگان آن در میان اقشار جامعه، بسیاری از کسب و کارها تصمیم گرفتند مدل خود را عوض کرده و خدمات خود را بدون هیچ محدودیتی ارائه نمایند.
در دنیای امروز تقریبا تمام افراد از وسایل ارتباطی نظیر موبایل یا حداقل کامپیوتر استفاده می کنند و تمام وقت به اینترنت متصل هستند. لذا در کسب و کارهای اینترنتی، به صورت پیوسته راه ارتباطی با مشتریان وجود دارد و گستره ی مشتریان نیز به شدت افزایش پیدا خواهد کرد.
در کشور ایران نیز این مدل کسب و کارها در حال گسترش است و حتی می توان گفت تا حد زیادی در حال نابودی مدل های سنتی کسب و کار هستند و برای آنها چاره ای جز مهاجرت به مدل های کسب و کارهای اینترنتی نگذاشتند.

درباره موسسه

پارس تایپیست مرکز تخصصی برون سپاری پروژه های ترجمه و تایپ

موسسه پارس تایپیست نیز با این دیدگاه به وجود آمده است که تمامی نقائص مدل سنتی سفارش ترجمه و تایپ را رفع کرده و تجربه ای رضایت بخش و بدون محدودیت را برای مشتریان گرامی ایجاد نماید.
در مدل های سنتی مشکلات عدیده ای وجود داشت که بعضی از آنها عبارتند از :
1- دشوار بودن یافتن مترجمین حرفه ای، متخصص و مجرب و سپردن پروژه به آنها
2- عدم تضمین کیفیت پروژه ها و نبود نظارت کافی بر فرآیند انجام و تحویل آن
3- عدم پشتیبانی مناسب پس از پایان یافتن پروژه و پاسخگو نبودن کارفرمایان
4- وجود محدودیت های زمانی و مکانی، کمبود موسسه ها، ساعات کاری و …
5- عدم وجود قیمت های مناسب و استاندارد و تحمیل هزینه های سنگین

درباره موسسه

گزینش بهترین مترجمان و توجه به تخصص و تجربه کاری

یکی از اصلی ترین دغدغه های مشتریان، سپردن پروژه به بهترین افراد است تا پروژه آنها به صورت صحیح و بدون نقص انجام شود. در پارس تایپیست سعی شده است با اعمال شرایط و قوانین مناسب، بهترین مترجمین به کار گرفته شوند.
تمامی مترجمین قبل از به کارگیری در یک آزمون ترجمه شرکت می نمایند و فقط در صورت رسیدن به حد نصاب بالا می توانند وارد مراحل بعد گزینش شوند. داشتن تجربه کاری و نمونه کارهای قوی یک امتیاز لازم برای جذب و استخدام محسوب خواهد شد و به طور قطع کسانی که تخصص کافی در این زمینه ندارند موفق به همکاری با موسسه نخواهند شد.

درباره موسسه

پشتیبانی و پاسخگویی کامل پس از پایان پروژه

یکی از بخش های مهم دیگر موسسه، امکان پیگیری و مطالبه پس از پروژه است. گرچه در قبال تمام پروژه ها این تضمین وجود دارد که نقصی در آنها وجود نداشته باشد. ولی در مورد مشکلات احتمالی، پشتیبانی صد درصدی وجود خواهد داشت و موسسه تا زمان رسیدن پروژه به آنچه مطلوب مشتری گرامی است، کنار او خواهد بود.
در صورت مردود بودن پروژه و وجود اشکالات غیر قابل چشم پوشی در آن، با مترجم یا تایپیست برخورد مقتضی انجام شده و مبلغ پرداخت شده عودت خواهد شد. بدین ترتیب مشتریان گرامی هیچ نگرانی خاصی در مورد هزینه های انجام شده نخواهند داشت و با اطمینان می توانند سفارشات خود را ثبت نمایند.

درباره موسسه

تحویل به موقع در زمان مقرر و عدم تاخیر در انجام پروژه ها

تمامی کارکنان موسسه قبل از قبول پروژه، تمامی جزئیات پروژه را بررسی نموده و زمان تحویل آن را در نظر می گیرند. در صورتی که بتوانند بدون هیچ تاخیری پروژه را در زمان مقرر تحویل دهند آن را گرفته و موسسه نیز نظارت کامل بر این مورد دارد.
در صورت تاخیر در انجام پروژه ها، تذکرات مقتضی به مترجمین داده شده و در صورت تکرار، باعث قطع همکاری آنها با موسسه خواهد شد. خوشبختانه از این نظر هیچ مسئله ای پیش نیامده و انتظار می رود هیچ تاخیری در ارائه پروژه ها در زمان معهود ایجاد نگردد.

درباره موسسه

وجود هزینه های مناسب و به نسبت کمتر از موسسات دیگر

در پارس تایپیست سعی شده است قیمت ها از آنچه هستند کمتر لحاظ شود تا محدودیت های مالی مشتریان باعث عدم موفقیت آنها در سپردن و انجام پروژه ها نشود. همچنین بسته به میزان حجم پروژه، تخفیفات ویژه ای نیز به پروژه ها تعلق خواهد گرفت که قیمت آنها را تا حد زیادی کاهش خواهد داد.
مثلا برای سفارشات کتاب که جزو سفارشات عمده موسسه محسوب می شود، تا 20 درصد تخفیف لحاظ می شود.
کدهای تخفیف نیز از جمله مواردی اند که در ایام خاص توسط موسسه ارائه شده و قیمت پروژه ها را تا حد زیادی کاهش می دهند.

 

مطالب پربازدید :نماد اطمینان


آدرس دفتر مرکزی


خیابان طالب آملی، کوی هنرستان، شهرک آزادگان فاز2، کوی حافظ دو، پلاک 100

تلفن: 44228054-011

تلفن همراه : 09304887318

ارتباط از طریق تلگرام : کلیک کنید

ایمیل : info@parstypist.com

موسسه ترجمه و تایپ پارس تایپیست