خانه راهنمای ثبت سفارش ترجمه

راهنمای ثبت سفارش ترجمه

منتشر شده در 17/09/17

سهولت دسترسی به بخش های مختلف سایت و کاربرپسندی بالا

در وبسایت پارس تایپیست تلاش شده است تا یک شیوه منطقی و غیر پیچیده برای ارائه خدمات در نظر گرفته شود. لذا مشتری گرامی می تواند بدون داشتن هیچ دانشی و به صورت ساده و قابل فهم به بخش های مورد نظر خود مراجعه نموده و سفارشات خود را ثبت و دنبال نماید. اصلی ترین توجه ما در طراحی و پیاده سازی این سایت، همانا توجه به رضایت مشتری و تجربه شیرین او از یک سفارش آنلاین می باشد. یکی از بخش های این سایت، بخش ثبت سفارش ترجمه می باشد که در ادامه به صورت کامل با جزئیات آن آشنا خواهید شد.

 

مراحل ثبت سفارش ترجمه در پارس تایپیست

1- ثبت نام در وبسایت پارس تایپیست

اگر تاکنون در وبسایت ثبت نام ننموده اید، از قسمت منوی بالای سایت، بر روی دکمه “ثبت نام” کلیک کرده و وارد صفحه ثبت نام شوید. در این صفحه، کلیه اطلاعات خواسته شده شامل “نام و نام خانوادگی” ، “تلفن همراه” ، “ایمیل” و “رمز عبور” را به درستی وارد نمائید. اکنون کد امنیتی ظاهر شده در صفحه را وارد کرده تا صحت واقعی بودن شما تایید شود. در پایان بر روی دکمه “ثبت نام” کلیک نمائید. اگر اطلاعات وارد شده شما صحیح و مورد تایید باشد، شما توانسته اید با موفقیت ثبت نام نموده و عضو خانواده بزرگ پارس تایپیست شوید.

ثبت نام در پارس تایپیست

2- ورود به پنل کاربری در پارس تایپیست

پس از انجام ثبت نام، یک پنل اختصاصی در پارس تایپیست به شما تعلق می گیرد که کلیه اطلاعات کاربری شما از آن قابل دسترس است. برای ورود به پنل خود، در صفحه ورود به سایت، که بعد از انجام ثبت نام ظاهر شده است و یا از طریق زدن دکمه ی ورود در منوی سایت قابل دستیابی است، ایمیل و رمز عبور وارد شده در فرم ثبت نام خود را واد نموده و پس از زدن کد امنیتی موجود در فرم , زدن دکمه ورود، در صورت صحت اطلاعات وارد شده، به پنل کاربری خود ورود نمائید.

ورود به پارس تایپیست

3- انتخاب بخش سفارش ترجمه و تکمیل اطلاعات موجود

پس از وارد شدن به پنل کاربری خود، از قسمت منوی سمت راست (منوی بالا سایت در موبایل)، ابتدا گزینه “ثبت سفارش جدید” و سپس “ثبت سفارش ترجمه” را انتخاب نمائید تا فرم دریافت اطلاعات سفارش ترجمه شما ظاهر شود. اکنون باید تمامی اطلاعات خواسته شده از پروژه خود را با دقت و به صورت کامل وارد نمائید تا در فرآیند قیمت گذاری و انجام پروژه، مسئله ای پیش نیاید.

اطلاعات این فرم عبارتند از:

1- زبان: در این بخش باید زبان مبداء و زبان مقصد را وارد نمائید. یعنی می خواهید سفارش شما از چه زبانی به چه زبان دیگر ترجمه شود. قبل از انجام سفارش می توانید از منوی صفحه اول سایت، لیست هزینه ترجمه زبان های موردنظر خود را مشاهده نمائید. در پارس تایپیست این قیمت ها کمتر از موسسات دیگر در نظر گرفته شده است.

2- زمینه: منظور از زمینه رشته تخصصی پروژه شما می باشد. پروژه شما لزوما توسط یک مترجمی ترجمه خواهد شد که در همان رشته تخصص دارد. لذا اشراف او در آن رشته می تواند ترجمه ای سلیس و قابل فهم را ایجاد کند. از این بخش، رشته تخصصی پروژه خود را انتخاب نمائید. مثلا رشته شهرسازی یا عمران.

3- جزئیات: با استفاده از این بخش می توانید تکلیف قسمت هایی از سفارش که جزو اصول و رئوس کار نیستند را مشخص نمائید. مثلا آیا می خواهید زیر نویس تصاویر شما ترجمه گردد یا خیر؟ یا متون داخل اشکال و تصاویر؟

4- توضیحات بیشتر: در این قسمت می توانید هر آنچه که لازم می دانید در مورد پروژه به اپراتور و مترجم منتقل نمائید را بدون هیچ محدودیت ذکر نمائید. طبیعتا هر چه اطلاعات ورودی شما کامل تر باشد، بررسی و انجام آن نیز دقیق تر خواهد بود.

5- زمان تحویل: میخواهید پروژه شما چه زمانی انجام شده و تحویل شما گردد؟ با استفاده از این قسمت می توانید تاریخ تحویل پروژه خود را وارد نمائید. مشاهده لیست هزینه ها و زمان تحویل پروژه ها از منوی صفحه اول سایت نیز خالی از لطف نیست. توصیه می کنیم حتما قبل از ثبت سفارش، آن صفحه را مطالعه نمائید.

6- ارسال فایل: برای ارسال فایل خود که باید ترجمه شود، می توانید از این بخش استفاده نمائید. دکمه انتخاب فایل را بزنید و سپس فایل خود را جستجو نمود، پیدا کرده و انتخاب نمائید.

اکنون می توانید دکمه آبی رنگ ثبت سفارش را بزنید. فرآیند ثبت سفارش ترجمه شما با موفقیت به اتمام رسید.

پر کردن فرم ثبت سفارش ترجمه

4- بررسی سفارش شما توسط اپراتور در کمتر از 5 دقیقه

بلافاصله پس از ثبت سفارش، اپراتور سایت به بررسی سفارش می پردازد و در کمتر از 5 دقیقه فاکتور شما صادر خواهد شد. پس از صدور فاکتور یک پیامک به شما ارسال خواهد شد و می توانید با مشاهده فاکتور، انتخاب نوع سفارش و انجام پیش پرداخت، پروژه خود را وارد فاز اجرا نمائید تا در زمان تعیین شده آن را تحویل بگیرید.

 

مراحل ثبت سفارش ترجمه | اینفوگرافیک

راهنمای ثبت سفارش ترجمه

مطالب پربازدید :روش های پرداخت

درگاه پرداخت زرین پال

کارت به کارت

آدرس دفتر مرکزی


خیابان طالب آملی، کوی هنرستان، شهرک آزادگان فاز2، کوی حافظ دو، پلاک 100

تلفن: 44296120-011

تلفن همراه : 09039041528

ارتباط از طریق تلگرام : کلیک کنید

ایمیل : info@parstypist.com