خانه سفارش تایپ فوری و ارزان اینترنتی

سفارش تایپ فوری و ارزان اینترنتی

منتشر شده در ۹۶/۰۹/۲۲

خدمات تخصصی موسسه پارس تایپیست در سفارش تایپ فوری و ارزان اینترنتی

موسسه پارس تایپیست یکی از مراکز تخصصی سفارش تایپ فوری و ارزان اینترنتی در کشور می باشد. اکنون با وجود خدمات بی نظیری مانند استفاده از تایپیست های سریع و دقیق، قیمت های مناسب، عدم محدودیت های زمانی و مکانی و … همه ی مشتریان عزیز می توانند سفارشات خود را با نهایت اطمینان به ما بسپارند تا شاهد کیفیت بی نظیر این خدمات باشند.

سیاست های موسسه همواره بر احترام به خواسته های مشتریان بوده و در قبال سفارشات تحویل گرفته شده، نهایت سعی مان را کرده ایم که همه ی مشتریان رضایت کامل داشته باشند.

  • استخدام تایپیست های حرفه ای و متخصص
  • قیمت های مناسب و تخفیف های عالی
  • عدم نیاز به مراجعه حضوری و تلف شدن وقت
  • تضمین کیفیت صد در صدی و گارانتی بازگشت کامل وجه در صورت مردود شدن پروژه
  • پاسخگویی و پشتیبانی عالی

اینها فقط بخش کوچکی از خدمات پارس تایپیست در حوزه تایپ و صفحه آرایی می باشد. سفارش تایپ فوری و ارزان اینترنتی شما با تمامی این خدمات و با بهترین کیفیت ممکن انجام خواهد شد.

سفارش تایپ فوری و ارزان اینترنتی

اهمیت تایپ سریع ده انگشتی در کنار دقت بالا

منظور از تایپ ده انگشتی، تایپ با استفاده از تمام انگشتان دست به شیوه ای خاص و بدون نگاه کردن به صفحه کلید می باشد. پس از یادگیری قواعد تایپ ده انگشتی، تایپیست می تواند با سرعت مناسب و تقریبا سی کلمه در دقیقه به تایپ کردن بپردازد. با افزایش تمرین و ممارست در رعایت این قواعد، در زمان حدودا یکسال، تایپیست می تواند بسیار سریع کلمات را تایپ کرده و به تعداد حدودا دویست کلمه در دقیقه نیز برسد. تمام این امور زمانی ارزش دارد که در عین سرعت بالای تایپ، دقت بالا نیز وجود داشته باشد. آنچه برای مشتری گرامی رضایت بخش است، سرعت بالای تایپ در عین دقت و عدم وجود اشتباه در کار است.

در موسسه پارس تایپیست و دپارتمان تایپ و صفحه آرایی، دو مورد سرعت تایپ و دقت بالا جزو امور بسیار مورد توجه و معیار درجه تایپیست ها و قدرت کاری آن ها محسوب می شود. قیمت های مناسب موسسه به همراه تخفیفات ویژه نیز از جمله خدمات ویژه موسسه می باشد. برای نمونه می توانید به صفحات زیر مراجعه نمایید:

 

فرآیند ثبت سفارش تایپ فوری و ارزان اینترنتی در سامانه

در سامانه پارس تایپیست تلاش شده است دسترسی به تمامی بخش ها بخصوص بخش ثبت سفارشات بسیار ساده و بدون پیچیدگی باشد. با کلیک بر روی لینک زیر وارد پنل اختصاصی خود شده و سفارش خود را ارائه دهید. در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد شد (پروژه بسیار سریع و با کیفیت بالا انجام می شود)

برای ثبت سفارش سریع کلیک کنید

 

لینک : پرسش های متداول   ارتباط با موسسه

 

مطالب پربازدید :نماد اطمینان


آدرس دفتر مرکزی


خیابان طالب آملی، کوی هنرستان، شهرک آزادگان فاز2، کوی حافظ دو، پلاک 100

تلفن: 44228054-011

تلفن همراه : 09304887318

ارتباط از طریق تلگرام : کلیک کنید

ایمیل : info@parstypist.com

موسسه ترجمه و تایپ پارس تایپیست