خانه سیاست های حریم خصوصی

سیاست های حریم خصوصی

منتشر شده در ۹۶/۰۹/۱۲

داده شخصی به اطلاعاتی گفته می‌شود که می‌توانند هویت یک شخص را به‌طور انفرادی یا همراه با سایر اطلاعات شناسایی کنند و در طول استفاده از محصولات یا خدمات ما جمع‌آوری می‌شوند، از قبیل نام، تاریخ تولد، نشانی، شماره شناسنامه، شماره تلفن، عکس، و زمان و مکانی که فرد از محصولات یا خدمات مذکور استفاده می‌کند. پارس تایپیست داده‌های شخصی شما را فقط برای اهداف مندرج در سیاست های حریم خصوصی جمع‌آوری کرده و از آنها استفاده می‌کند.

برای استفاده از خدمات پارس تایپیست لازم است ثبت نام نموده و برخی از اطلاعات شخصی خود را در اختیار ما بگذارید. این اطلاعات در بخش ثبت نام مشتریان به چهار مورد نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، ایمیل و رمز عبور محدود شده است. این اطلاعات پایه ای ترین موارد لازم برای ثبت نام بوده و باقی موارد در پنل کاربری، منوی سمت راست، گزینه کاربری و زیر گزینه ویرایش مشخصات قابل نگارش و اصلاح می باشد. کلیه این اطلاعات در پایگاه داده امن ما محفوظ مانده و در صورت لزوم فقط برای موارد زیر استفاده خواهد شد.

 

پارس تایپیست چگونه از داده‌های شخصی شما استفاده می‌کند؟

ممکن است از داده‌های شخصی شما در موارد زیر استفاده کنیم:
1) انجام سفارشات خرید شما، تحویل محصولات یا خدمات شما، فعال‌سازی یا تأیید محصولات یا خدمات شما، اعمال تغییرات در صورت درخواست، و ارائه پشتیبانی فنی.
2) تماس با شما، ارسال اطلاعات به شما درباره محصولات و خدماتی که ممکن است به آنها علاقه‌مند باشید، دعوت از شما برای تماشای تبلیغات پارس تایپیست و انجام نظرسنجی‌های بازار در صورت موافقت شما، یا ارائه اطلاعات بازاریابی مستقیم با رضایت صریح شما؛ اگر نمی‌خواهید این اطلاعات را دریافت کنید، می‌توانید هر زمان که بخواهید آن را لغو نمایید.
3) اطلاع‌رسانی به شما درباره به‌روزرسانی‌های سیستم یا برنامه موجود و انجام این به‌روزرسانی‌ها.
4) ارائه امکان تجربه کاربری شخصی‌سازی‌شده و سفارشی‌سازی محتوا، و فعال‌سازی خدمات پس از فروش شما.
5) انجام حسابرسی داخلی، تجزیه و تحلیل داده‌ها و تحقیق برای بهبود محصولات و خدمات ما.
6) تجزیه و تحلیل کارایی عملیات‌های کسب و کار ما و سهم بازار ما؛ جهت تحلیل و بررسی وضعیت آماری سایت و موارد تخصصی بازاریابی، سامانه و پلاگین های داخلی و خارجی آن ممکن است بخشی از اطلاعات سیستم و برنامه شما نظیر آی پی، مکان جغرافیایی، سیستم عامل و … را دریافت نماید.
7) بهبود ارتباطات مشتری و اطمینان از کیفیت و امنیت خدماتی که به شما ارائه می‌دهیم؛
8) انجام خدمات عیب‌یابی در صورتی که بخواهید اطلاعات خطای خود را برای ما ارسال کنید؛
9) همگام‌سازی، اشتراک‌گذاری و ذخیره داده‌هایی که آپلود یا دانلود کرده‌اید و داده‌های مورد نیاز برای اجرای آپلودها و دانلودها؛ و
10) ارتقای برنامه‌های مقابله با از دست دادن و ضدتقلب ما.

 

سامانه هیچ اطلاعاتی از کارت بانکی مشتری گرامی دریافت نمی کند. در صورت بروز مشکل در سفارش و هنگام استرداد وجه، صرفا شماره کارت به صورت مستقیم از مشتری گرامی دریافت می شود. بدیهی است که با داشتن صرف شماره کارت، امکان سوء استفاده از حساب کارت و مبلغ آن وجود نخواهد داشت. تراکنش مالی و پرداخت هزینه سفارش نیز با اتصال به وبسایت بانک انجام شده و قطعا همه ی موارد امنیتی رعایت شده است.

توصیه می شود کلیه اطلاعات مشتریان گرامی به روز باشد. در صورت تغییر یکی از اطلاعات پروفایل، سریعا به پنل رفته و آن را تغییر دهید.

سیاست های حریم خصوصی

پارس تایپیست چگونه از داده‌های شخصی شما حفاظت می‌کند؟

پارس تایپیست برای امنیت داده‌های شخصی شما اهمیت زیادی قائل است. ما به منظور حفاظت از داده‌های شخصی شما در برابر دسترسی غیرمجاز، افشا، استفاده، تغییر، آسیب، یا خسارت، از اقدامات استاندارد در این صنعت پیروی می‌کنیم. ما کلیه تمهیدات عملی و منطقی را اتخاذ می‌نماییم تا از داده‌های شخصی شما محافظت کنیم، برای مثال: ما برای اطمینان از محرمانه بودن داده‌ها از رمزگذاری استفاده می‌کنیم؛ برای حفاظت از داده‌ها در برابر حمله‌های مخرب از مکانیسم‌های حفاظتی قابل اعتماد استفاده می‌کنیم؛ ما مکانیسم‌های کنترل بازدید را برقرار کرده‌ایم، که فقط به پرسنل مجاز امکان می‌دهد به داده‌های شخصی دسترسی داشته باشند؛ ما مطمئن می‌شویم که کارمندان از طریق جلسات آموزشی آگاهی از امنیت و حفاظت از حریم خصوصی، اهمیت حفاظت از داده‌های شخصی را درک کنند.
ما کلیه تمهیدات عملی و منطقی را اتخاذ می‌نماییم تا داده‌های شخصی شما را به داده‌های مناسب و مرتبط محدود کنیم. ما داده‌های شخصی شما را فقط برای مدت زمان لازم جهت تحقق اهداف مندرج در این سیاست نزد خود نگه می‌داریم و از نگهداری داده‌های شخصی شما بیش از مدت زمان موردنیاز خودداری می‌نماییم مگر اینکه بنا به قانون به مدت زمان نگهداری طولانی‌تر نیاز باشد یا قانون آن را مجاز بداند. با وجود اینکه نهایت دقت و احتیاط را در حفاظت از داده‌های شخصی شما اعمال می‌کنیم، لطفاً توجه داشته باشید که هیچ اقدامات امنیتی 100% کامل یا شکست‌ناپذیر نیستند.

سیاست های حریم خصوصی

استفاده از کوکی‌ها جهت بهبود تجربه کاربر

برای اطمینان از اینکه وب‌سایت‌های ما به‌درستی کار می‌کنند، گاهی اوقات فایل‌های داده کوچکی را به نام کوکی، روی کامپیوترها یا دستگاه‌های موبایل شما قرار می‌دهیم. یک کوکی یک فایل ساده متنی است که توسط سرور وب‌سایت در رایانه یا وسیله همراه شما ذخیره می‌گردد، و فقط آن سرور است که می‌تواند محتوای آن کوکی را بازیابی کرده و بخواند. هر کوکی مختص به مرورگر وب یا برنامه تلفن همراه شما است. این کوکی‌ها حاوی اطلاعات خاصی هستند، از قبیل یک شناسه، نام سایت، تعدادی عدد، و نویسه. کوکی‌ها به وب‌سایت‌ها امکان می‌دهند تا اطلاعات، از قبیل ترجیحات شما یا آنچه که در سبد خرید شما وجود دارد، را به خاطر داشته باشند.
اکثر وب‌سایت‌های بزرگ یا ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی برای بهبود تجربه کاربر این کار را انجام می‌دهند به‌گونه‌ای که وب‌سایت‌ها را تنظیم می‌کنند تا در طول یک بازدید (با استفاده از یک «کوکی جلسه») یا برای بازدیدهای مکرر (با استفاده از یک «کوکی ماندگار») شما را «به خاطر داشته باشند». کوکی‌ها به وب‌سایت‌ها کمک می‌کنند تا تنظیمات شما – زبان، اندازه فونت، و سایر اولویت‌های شما برای مشاهده وب‌سایت‌ها روی کامپیوترها یا دستگاه‌های موبایلتان – را به خاطر داشته باشند. به این ترتیب، لازم نیست هر بار که به وب‌سایت ما باز می‌گردید، دوباره آنها را وارد کنید. اگر یک وب‌سایت از کوکی استفاده نکند، هر بار که یک صفحه جدید را در وب‌سایت باز می‌کنید، یک بازدیدکننده جدید محسوب خواهید شد. برای نمونه، وقتی جزئیات ورود خود را وارد می‌کنید و به یک صفحه دیگر می‌روید، وب‌سایت شما را شناسایی نخواهد کرد و نمی‌تواند شما را داخل سایت نگه دارد.

پارس تایپیست برای اهدافی به غیر از آنچه در سیاست های حریم خصوصی کنونی مشخص شده است، از کوکی‌ها استفاده نمی‌کند. شما می‌توانید در صورت لزوم کوکی‌ها را کنترل یا حذف کنید. جهت مشاهده جزئیات بیشتر، به AboutCookies.org . رجوع کنید. شما می‌توانید تمام کوکی‌هایی را که در حال حاضر در کامپیوترهای شما هستند، حذف کنید و اکثر مرورگرها را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که کوکی‌ها را مسدود کنند. با این حال، اگر این کار را انجام دهید باید هر بار که از وب‌سایت‌های ما بازدید می‌کنید برخی تنظیمات ترجیحات را به‌طور دستی تنظیم کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه تغییر تنظیمات مرورگر خود، لطفاً به هایپرلینک‌های زیر مراجعه کنید:

Safari
Mozilla Firefox
Google Chrome
Internet Explorer

Opera

 

 

+ در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید از بخش نظرات در پایین همین صفحه اقدام نمایید.

مطالب پربازدید :نماد اطمینان


آدرس دفتر مرکزی


خیابان طالب آملی، کوی هنرستان، شهرک آزادگان فاز2، کوی حافظ دو، پلاک 100

تلفن: 44228054-011

تلفن همراه : 09304887318

ارتباط از طریق تلگرام : کلیک کنید

ایمیل : info@parstypist.com

موسسه ترجمه و تایپ پارس تایپیست