خانه سیاست های موسسه برای تایپیست

سیاست های موسسه برای تایپیست

منتشر شده در ۹۷/۰۲/۲۴

با سلام خدمت شما تایپیست گرامی و آرزوی موفقیت و سعادت روزافزون برای جنابعالی

موسسه پارس تایپیست به عنوان یکی از سایت های مطرح انجام دهنده سفارشات تایپ، خود را ملزم به رعایت سیاست های کاری برای جلب نظر و رضایت مشتریان خود می داند و بدیهی است که رعایت این سیاست ها به نفع همه ی طرف ها می باشد.

گفتنی است که سیاست های مطرح شده بدون اغماض انجام شده و تایپیست گرامی موظف است قبل از قبول پروژه، اینها را قبول کرده و به صورت کامل رعایت نماید:

1- تحویل در زمان مقرر: تایپیست باید قبل از قبول پروژه، آن را بررسی کرده و با شرایط زمانی خود تطبیق دهد. چنانچه به طور کامل مطمئن است که در زمان تعیین شده می تواند پروژه را تحویل دهد آن را قبول کند در غیر این صورت مشمول جریمه خواهد شد.

1-1 به ازای هر ساعت تاخیر در تحویل پروژه، پنج درصد از مبلغ کل جریمه خواهد شد. (هر گونه تاخیر در بار سوم باعث قطع همکاری می شود)

1-2 چنانچه اتفاقی ناگوار و غیرقابل پیش بینی (نظیر تصادف، مرگ، بیماری و … اطرافیان “خدای ناکرده”) با ارائه سند معتبر، باید در اسرع وقت انصراف خود را از پروژه اعلام نماید تا به فرد دیگر واگذار شود. در غیر اینصورت و انصراف از پروژه بدون اطلاع و گذشت زمان تحویل، همکاری با تایپیست قطع خواهد شد. (چون مشتری در زمان مقرر سفارش را میخواهد)

2- انجام صحیح پروژه: جزئیات پروژه از قبل به تایپیست گفته خواهد شد. از آنجایی که پروژه پس از انجام مستقیما به مشتری داده می شود، تایپیست موظف است سفارش خواسته شده را دقیقا مطابق خواست مشتری انجام دهد. مسئولیت هر گونه اشتباه در هر بخش از پروژه به عهده تایپیست بوده و مشتمل بر جریمه خواهد شد.

1-2 وجود غلط تایپی و املایی به هیچ وجه مورد قبول نمی باشد. اگر مشتری به غلط املایی اعتراض نماید (به هر تعداد)، علاوه بر اصلاح مجدد پروژه، جریمه هم در نظر گرفته خواهد شد. (به ازای هر 5 غلط املایی 5 درصد از کل مبلغ پروژه کم شده و به مشتری عودت داده می شود. لذا لازم است قبل از ارائه سفارش حتما بازنگری دقیق انجام شود.

3- تایپیست باید به آخرین ورژن نرم افزار ورد مسلط باشد.(نه اینکه صرفا بتواند تایپ کند!) پروژه باید در آخرین ورژن نرم افزار ورد پیاده شود. کل متن باید راست چین بوده، فونت آن بی نازنین، اندازه بخش های متنی 12 پیکسل و اندازه عنوان ها 14 پیکسل و بلد باشد. برگه فعلی از نوع A4 و فاصله از حاشیه هم narrow

4- نظر مشتری: بعد از تحویل پروژه یک نظرسنجی از مشتری انجام خواهد شد که می تواند یکی از گزینه های ضعیف، خوب و بدون نقص را انتخاب نماید.

+ در صورتی که انتخاب او بدون نقص باشد بخشی از پورسانت موسسه به عنوان هدیه به تایپیست داده می شود.

+ در صورتی که نمره خوب دهد به این معناست که در پروژه اشکال یا اشکالاتی وجود دارد و مشتری می تواند آن را برگشت داده و درخواست اصلاح دهد.

+ در صورتی که نمره ضعیف دهد یعنی پروژه اشکالات متعدد دارد و قابل قبول نیست. در این صورت وجه پرداختی عودت می شود و یا در صورت درخواست مشتری، به فرد دیگر واگذاری می شود. در این حالت همکاری با تایپیست هم قطع خواهد شد چون انجام پروژه ضعیف به هیچ وجه قابل قبول نیست.

مطالب پربازدید :نماد اطمینان


آدرس دفتر مرکزی


خیابان طالب آملی، کوی هنرستان، شهرک آزادگان فاز2، کوی حافظ دو، پلاک 100

تلفن: 44228054-011

تلفن همراه : 09304887318

ارتباط از طریق تلگرام : کلیک کنید

ایمیل : info@parstypist.com

موسسه ترجمه و تایپ پارس تایپیست