خانه قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

منتشر شده در ۹۶/۰۹/۱۲

قبول شرایط استفاده از خدمات

با دسترسی به این صفحه، شما تایید می کنید که همه شرایط را خوانده، متوجه شده و قبول کرده‌اید. در صورتیکه هر یک از موارد را متوجه نشدید یا با آن مخالف هستید، باید فوراً از طریق پشتبانی آنلاین پیگیری نمایید. پارس تایپیست حق دارد شرایط استفاده را در هر زمانی بدون اینکه شما متوجه شوید تغییر داده و به‌روزرسانی نماید. در صورت نقض هر یک از مفاد شرایط استفاده، پارس تایپیست حق پیگرد قانونی و حصول به راه حل‌های عادلانه را برای خود محفوظ می دارد.

محدودیت در استفاده از مطالب

مالکیت معنوی تمام مطالب این وبسایت متعلق به موسسه پارس تایپیست می باشد، مگر اینکه بر خلاف آن تصریح شده باشد. هیچ یک از مطالب وبسایت بدون رضایت کتبی از جانب موسسه، اجازه بازتولید، پخش، کپی، اجرا، انتقال، لینک‌شدن و یا بارگذاری عینی در سرورهای دیگر را ندارد. همچنین هیچ شخصی و به هیچ منظوری نباید این اطلاعات را در سیستم های بازیابی اطلاعات ذخیره نماید یا به منظور تبلیغات مورد استفاده قرار دهد، مگر اینکه به منظور استفاده شخصی و غیرتجاری اقدام به این امر نموده باشد. ( مشروط به اینکه هیچ یک از اطلاعات از نظر محتوا، حق کپی‌رایت و سایر حقوق اختصاصی تغییری ‌نکند و دقیقاً مشابه نسخه ‌اصلی، استفاده‌‌شود.)

شرایط استفاده

علامت تجاری موسسه

تمامی علائم تجاری و لوگوهایی که در این وبسایت قرار گرفته یا بدان اشاره شده‌است، متعلق به موسسه پارس تایپیست و یا در صورت اعلام، متعلق به اشخاص ثالث می باشد. شما اجازه ندارید به هیچ عنوان از این علائم تجاری یا لوگوها در هیچ جا بدون رضایت رسمی و کتبی پارس تایپیست استفاده نمایید.

سلب مسئولیت

این وبسایت و مطالب آن به منظور تسهیل امور خدماتی ترجمه و تایپ آنلاین برای شما ارائه شده است. پارس تایپیست تلاش می‌کند تا در این وبسایت اطلاعات درستی در اختیار شما بگذارد، اما هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت این اطلاعات ندارد. ممکن است اطلاعات یا خدمات نام برده شده روی این وبسایت را در هر زمانی بدون اطلاع قبلی تغییر‌ دهد.

 

لینک به اشخاص ثالث

لینک به سایت‌ اشخاص ثالث در این وبسایت صرفاً به منظور راحتی شما قرار گرفته‌است و پارس تایپیست هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود در این وبسایت ها ندارد. درصورت استفاده از این وبسایت‌ها، شما می‌بایست نسبت به قوانین و مقررات آن وبسایت متعهد باشید. لازم به ذکر است که لینک به وبسایت اشخاص ثالث به معنای تائید کلیه مطالب، خدمات و محصولات موجود در آن وبسایت توسط موسسه نمی‌باشد.

دسترسی به صفحات امنیتی با رمز عبور

فقظ کاربران مجاز می توانند به صفحات امنیتی رمزگذاری شده وبسایت دسترسی داشته باشند و از قسمت های محفوظ آن استفاده کنند. کاربران غیر مجاز ممکن است در نتیجه تلاش برای دسترسی به این قسمت ها مورد پیگرد قانونی قرار بگیرند. هر گونه تلاش برای نفوذ و دستیابی به اطلاعات شخصی کاربران به مراجع امنیتی گزارش شده و تحت پیگیری قانونی قرار خواهد گرفت.

 

برچسب ها:


نماد اطمینان


آدرس دفتر مرکزی


خیابان هراز،میدان قائم،پاساژ قائم پلاک 58

تلفن : 44257596 - 011

تلفن همراه : 09304887318

ارتباط از طریق تلگرام : کلیک کنید

ایمیل : info@parstypist.com

موسسه ترجمه و تایپ پارس تایپیست