خانه پرسش های متداول

پرسش های متداول

منتشر شده در ۹۶/۰۹/۱۰

در این صفحه می توانید پرسش های متداول و معمول مشتریان عزیز از موسسه پارس تایپیست را مطالعه نمایید.

در صورت داشتن سوال جدید، آنرا در بخش نظرات همین صفحه (انتهای صفحه) وارد نمایید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

برای یافتن سریع پاسخ خود از دکمه جستجوی مرورگر یا کلید میانبر ctrl+f استفاده نمایید.

 

+ منظور از سفارش معمولی، نیمه فوری و فوری چیست؟

بر اساس زمان تحویل مدنظر شما، سفارشات به سه دسته معمولی، نیمه فوری و فوری تقسیم شده است. اگر عجله ای برای انجام پروژه خود ندارید می توانید زمان تحویل معمولی را انتخاب نمایید. در این صورت قیمت سفارش به صورت معمولی محاسبه می شود. اگر مقداری عجله برای انجام آن دارید، می توانید زمان تحویل نیمه فوری را انتخاب نمایید. در زمان تحویل نیمه فوری، زمان تحویل سفارش شما به اندازه 25 درصد یا یک چهارم از زمان تحویل معمولی کمتر می شود و قیمت سفارش نیز 1.5 برابر قیمت سفارش معمولی افزایش می یابد. اگر برای انجام پروژه خود خیلی عجله دارید، می توانید زمان تحویل فوری را انتخاب نمایید و دوبرابر سریعتر از حالت معمولی سفارش خود را دریافت نمایید. در این حالت قیمت سفارش شما دوبرابر سفارش معمولی محاسبه می گردد. کلیه قیمت ها را می توانید از منوی بالا و قسمت “قیمت و زمان تحویل” مطالعه نمایید.

 

+ چه تضمینی برای امنیت پرداخت آنلاین وجود دارد؟

پس از زدن دکمه ی پرداخت آنلاین شما به سایت بانک وصل شده و تراکنش شما به وسیله بانک به صورت قطعی تضمین می گردد. همچنین پارس تایپیست مجهز به پروتکل امن https و مجوز ssl می باشد.

 

+ چگونه باید هزینه سفارش را واریز نمایم؟

شما با داشتن هر یک از کارت های عضو شتاب می توانید مبلغ سفارش را به صورت آنلاین واریز نمایید. در حال حاضر تنها راه واریز هزینه سفارش، پرداخت آنلاین می باشد.

 

+ نحوه گارانتی و خدمات پشتیبانی به چه صورت است؟

هر یک از مشتریان گرامی می توانند تا 48 ساعت بعد از اتمام سفارش، مشکلات موجود را به پشتیبانی سایت گزارش دهند. بدیهی است در صورتی که میزان اشتباهات به حد نصاب برسد، کل مبلغ به مشتری مرجوع شده و با مترجم یا تایپیست برخورد مقتضی انجام خواهد شد.

 

+ آیا تخفیفی برای سفارشات وجود دارد؟

علاوه بر پایین تر بودن قیمت سفارشات نسبت به موسسات دیگر، تخفیف ویژه 5 درصدی به مناسبت بروز رسانی نسخه جدید سامانه در نظر گرفته شده است که می توانید از کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام موسسه دریافت نمایید.

مطالب پربازدید :نماد اطمینان


آدرس دفتر مرکزی


خیابان طالب آملی، کوی هنرستان، شهرک آزادگان فاز2، کوی حافظ دو، پلاک 100

تلفن: 44228054-011

تلفن همراه : 09304887318

ارتباط از طریق تلگرام : کلیک کنید

ایمیل : info@parstypist.com

موسسه ترجمه و تایپ پارس تایپیست